Sari la conţinut | Sari la navigare

Free Theme for Plone

Unelte personale

Locaţia curentă este: Prima pagină / Facultate / Informații publice / Anunţuri / In atentia studentilor din anii 2 si 3 de la sectiile de Informatica: "inGENIOUSly Continental"

Prezentarea competitiei pentru studenti "inGENIOUSly Continental"

Compania Continental Automotive Romania SRL va organiza pe parcursul semestrului 2 al acestui an universitar a patra editie a competitiei tehnice pentru studenti inGENIOUSly Continental. Scopul acesteia este ca echipe formate din 5 studenti sa realizeze un sistem pentru masini, la aceasta editie un sistem comunicare car to car si car to X, trebuind sa gaseasca solutii software, hardware si de mecanica si sa asigure documentatia proiectului.

Studentii din anii 2 si 3 de la sectiile de informatica sunt invitati la prezentarea competitiei (miercuri 18.01.2017, ora 14:40, sala A02)

Detalii privind competitia aici

This is Schools Diazo Plone Theme